Ласкаво просимо, Expert Legal Service - Ваш персональний юридичний радник!

Пн - Нд: 0-24

цілодобово

0 800 502393

Про компанію

Історія компанії


Експертна Юридична Служба пропонує своїм Клієнтам повний спектр традиційних юридичних послуг - від термінових юридичних консультацій до представництва в суді. А також унікальні юридичні продукти, спеціально розроблені для того, щоб ефективно і з меншими витратами вирішувати завдання, що стоять як перед підприємствами, які динамічно розвиваються так і перед громадянами в їх повсякденному житті. У тому числі, повноцінний аутсорсинг юридичного обслуговування підприємств і організацій, робота з наддержавними правовими інститутами, дистанційне експрес-консультування фізичних осіб.


Експертна Юридична Служба спирається на команду професіоналів, що володіють великим досвідом юридичної практики і широку мережу партнерів. До рішення задач, які ставлять Клієнти, поряд зі штатними експертами Компанії, у разі необхідності, залучаються провідні вітчизняні та зарубіжні юридичні фірми, а також незалежні юристи, які є визнаними експертами в спеціальних областях права. Це означає, що в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, буде знайдено і прийнято юридично вірне рішення, що дозволяє уникнути конфліктних ситуацій, зберегти ділову репутацію і престиж фірми.

Незважаючи на той факт, що наша компанія відносно недавній учасник в сфері юридичних консультацій України, усього 7 років – 84 місяці – 336 тижнів – 2352 дні – 56448 годин – ми чатуємо в онлайні, нашими постійними клієнтами вже стали понад 20 тисяч осіб, і їх кількість щодня зростає. Все завдяки тому, що ми надаємо максимально комфортні умови для отримання юридичної допомоги не тільки для звичайних громадян, але і індивідуальних підприємців, акціонерів, учасників товариств, товариств та інших активних учасників економічного життя.


Сьогодні сервіс Експертної Юридичної Служби більше, ніж стандартні юридичні послуги, нехай навіть надані професійно та оперативно. Наше абонентське обслуговування дозволяє зберегти нашим клієнтам час, гроші і душевний спокій, адже ваші інтереси знаходяться під цілодобовою захистом "особистого адвоката".

Експертна Юридична Служба не просто надає високоякісні юридичні послуги. Вона є «особистим юристом» клієнта і захищає, підтримує його в цілодобовому режимі в будь-якій ситуації.

Наша місія:

  • Забезпечення доступності професійних юридичних послуг для всіх громадян і організацій;

  • відповідального громадянського суспільства;

  • створення умов для максимально повної реалізації кваліфікованими юристами;

  • професійних знань і досвіду.

Наші цінності:

  • Свобода
  • Довіра і віра
  • Повага
  • Чесність
  • Справедливість